4. kolo, So 31.8.2024 17:00
Dolní Břežany5
SK Votice A1
3. kolo, So 24.8.2024 17:00
SK Votice A1
AFK Kácov2
2. kolo, Ne 18.8.2024 17:00
FK Dobřejovice3
SK Votice A2
16. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
Kovohutě Podlesí12
SK Votice A0
30. kolo, So 8.6.2024 17:00
SK Votice A0
FK Jinočany8
29. kolo, So 1.6.2024 10:15
FK Kralupy8
SK Votice A0
28. kolo, So 25.5.2024 17:00
SK Votice A1
Dynamo Nelahozeves2
27. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
TJ Sokol Sedlec-Prčice..1
SK Votice A5
26. kolo, So 11.5.2024 17:00
SK Votice A0
TJ Jíloviště7
25. kolo, So 4.5.2024 10:30
Spartak Příbram6
SK Votice A1
7. kolo, Dnes 16:30
SK Votice A
Všenorský SK
6. kolo, Ne 15.09 16:30
Sokol Kondrac
SK Votice A
8. kolo, So 28.09 16:00
Sokol Teplýšovice
SK Votice A
9. kolo, Út 08.10 16:00
SK Votice A
Tatran Sedlčany
10. kolo, So 12.10 15:30
TJ Jevany
SK Votice A
11. kolo, So 19.10 15:30
SK Votice A
Sokol Nová Ves/Pleší..
12. kolo, Ne 27.10 14:30
SB Vlašim
SK Votice A
13. kolo, So 02.11 14:00
SK Votice A
SK Bohutín
1. kolo, So 09.11 14:00
SK Jesenice
SK Votice A
4. kolo, So 31.8.2024 17:00
SK Votice B4
Sokol Neveklov4
3. kolo, So 24.8.2024 17:00
Sokol Krhanice3
SK Votice B6
14. kolo, So 15.6.2024 17:00
Olbramovice B2
SK Votice B5
15. kolo, So 1.6.2024 17:00
SK Votice B4
TJ Budenín2
16. kolo, So 1.6.2024 17:00
Mezno B4
SK Votice B3
26. kolo, Ne 26.5.2024 17:00
SK Votice B6
Maršovice B1
25. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
Heřmaničky3
SK Votice B3
24. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
SK Votice B6
Neveklov B1
23. kolo, So 4.5.2024 17:00
Miličín0
SK Votice B3
21. kolo, So 20.4.2024 17:00
Pecerady/Bukovany0
SK Votice B0
6. kolo, So 14.09 17:00
SK Votice B
Sokol Vrchotovy Janovi..
7. kolo, So 21.09 16:30
Sokol Teplýšovice
SK Votice B
8. kolo, So 28.09 16:00
SK Votice B
Sokol Nespeky B
9. kolo, Ne 06.10 16:00
FK Soběhrdy
SK Votice B
10. kolo, So 12.10 15:30
SK Votice B
Sokol Lešany
11. kolo, So 19.10 16:30
Sokol Zaječice
SK Votice B
12. kolo, So 26.10 14:30
SK Votice B
Sokol Jírovice
13. kolo, Ne 03.11 14:00
TJ Úročnice
SK Votice B
1. kolo, So 09.11 14:00
SK Votice B
Slavoj Čerčany
2. kolo, So 16.11 13:30
SK Votice B
Sokol Přestavlky
4. kolo, So 31.8.2024 17:00
Prčice + Jesenice3
SK Votice dorost1
3. kolo, So 24.8.2024 17:00
SK Votice dorost1
Ligmet Milín2
2. kolo, So 17.8.2024 10:00
FC SB Vlašim B3
SK Votice dorost6
14. kolo, So 15.6.2024 10:00
Slavia Jesenice2
SK Votice dorost0
15. kolo, Ne 9.6.2024 10:00
SK Votice dorost0
Tatran Sedlčany2
16. kolo, Ne 2.6.2024 10:00
Viktoria Vestec8
SK Votice dorost0
26. kolo, Ne 26.5.2024 10:00
SK Votice dorost3
TJ Kunice2
25. kolo, Ne 19.5.2024 10:00
Rapid Psáry2
SK Votice dorost1
24. kolo, Ne 12.5.2024 10:00
SK Votice dorost2
TJ Milín Ligmet3
23. kolo, Ne 5.5.2024 10:00
FK Soběhrdy0
SK Votice dorost2
6. kolo, So 14.09 17:00
Sokol Čestlice
SK Votice dorost
7. kolo, So 21.09 16:30
SK Votice dorost
Spartak Průhonice
8. kolo, So 28.09 16:00
Zruč + Ledeč
SK Votice dorost
9. kolo, Ne 06.10 16:00
SK Votice dorost
FC Jílové
10. kolo, So 12.10 15:30
Viktoria Sibřina
SK Votice dorost
11. kolo, So 19.10 16:30
SK Votice dorost
Radošovice + Pacov
12. kolo, So 26.10 14:30
Sokol Zvole
SK Votice dorost
13. kolo, Ne 03.11 14:00
SK Votice dorost
FK Benešov B
1. kolo, So 09.11 14:00
Slavoj Řevnice
SK Votice dorost
1. kolo, So 5.11.2022 17:00
SK Votice starší žáci..4
Senohraby/Popovice1
3. kolo, So 22.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Struhařov/Soběhrdy0
11. kolo, So 15.10.2022 17:00
Krhanice/Nrtvořice0
SK Votice starší žáci..10
10. kolo, So 8.10.2022 17:00
SK Votice starší žáci..6
Týnec nad Sázavou0
9. kolo, So 1.10.2022 17:00
Poříčí/Nespeky2
SK Votice starší žáci..5
8. kolo, So 24.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..9
Sokol Teplýšovice0
7. kolo, So 17.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..11
Maršovice2
6. kolo, So 10.9.2022 17:00
Přestavlky/Čerčany2
SK Votice starší žáci..4
5. kolo, So 3.9.2022 17:00
SK Votice starší žáci..8
Olbramovice/Bystřice3
4. kolo, So 27.8.2022 17:00
Sedlec-Prčice1
SK Votice starší žáci..17
4. kolo, So 31.8.2024 17:00
SKV B4
Sokol Neveklov4
4. kolo, So 31.8.2024 17:00
Dolní Břežany5
SKV A1
4. kolo, So 31.8.2024 17:00
Prčice + Jesenice3
dorost1
3. kolo, So 24.8.2024 17:00
SKV A1
AFK Kácov2
3. kolo, So 24.8.2024 17:00
dorost1
Ligmet Milín2
3. kolo, So 24.8.2024 17:00
Sokol Krhanice3
SKV B6
2. kolo, Ne 18.8.2024 17:00
FK Dobřejovice3
SKV A2
2. kolo, So 17.8.2024 10:00
FC SB Vlašim B3
dorost6
16. kolo, Ne 16.6.2024 10:00
Kovohutě Podlesí12
SKV A0
14. kolo, So 15.6.2024 17:00
Olbramovice B2
SKV B5
7. kolo, Dnes 16:30
SKV A
Všenorský SK
6. kolo, So 14.09 17:00
SKV B
Sokol Vrchotovy Janovi..
6. kolo, So 14.09 17:00
Sokol Čestlice
dorost
6. kolo, Ne 15.09 16:30
Sokol Kondrac
SKV A
7. kolo, So 21.09 16:30
Sokol Teplýšovice
SKV B
7. kolo, So 21.09 16:30
dorost
Spartak Průhonice
8. kolo, So 28.09 16:00
Sokol Teplýšovice
SKV A
8. kolo, So 28.09 16:00
SKV B
Sokol Nespeky B
8. kolo, So 28.09 16:00
Zruč + Ledeč
dorost
9. kolo, Ne 06.10 16:00
FK Soběhrdy
SKV B
Úvod / 1.A třída sk. A - 2023/2024 / 28.kolo / SK Votice A : Dynamo Nelahozeves
SK Votice A
1 : 2
(0:1)
Dynamo Nelahozeves
84' M. Sládek
Rozhodčí: Jaroslav Stejskal
Počet diváků: 38
2 góly
Karel Koutek1 gól
Lukáš Navrátil1 gól
Koutek Kryštof1 gól
Marek Tesáček4 góly
David Königsmark2 góly
Petr Daniel1 gól
Martin Hřebec1 gól
Lukáš Trefil1 gól
Václav Vaniš4 góly
Martin Sedlák2 góly
Daniel Cipl1 gól
Filip Kubát1 gól
Jan Bubník41 gólů
Adam Svoboda17 gólů
Tomáš Šedivý5 gólů
Michal Michálek4 góly
Jiří Vaniš4 góly
Denis Beránek1. | Sokol Nová Ves/Pleší | 3 | 11:3 | 9 |
2. | Dolní Břežany | 3 | 11:5 | 9 |
3. | AFK Kácov | 3 | 7:4 | 9 |
4. | FK Lety | 3 | 12:2 | 7 |
5. | Všenorský SK | 3 | 7:5 | 6 |
6. | TJ Jevany | 3 | 6:4 | 6 |
7. | FK Dobřejovice | 3 | 3:4 | 3 |
8. | SK Bohutín | 3 | 6:9 | 3 |
9. | Tatran Sedlčany | 3 | 4:7 | 3 |
10. | Sokol Teplýšovice | 3 | 4:8 | 3 |
11. | SB Vlašim | 3 | 2:5 | 2 |
12. | Sokol Kondrac | 3 | 3:6 | 1 |
13. | SK Votice A | 3 | 4:10 | 0 |
14. | SK Jesenice | 3 | 4:12 | 0 |
1. | Sokol Teplýšovice | 2 | 17:1 | 6 |
2. | Sokol Vrchotovy.. | 2 | 13:1 | 6 |
3. | Sokol Přestavlky | 2 | 6:2 | 6 |
4. | Sokol Neveklov | 2 | 9:4 | 4 |
5. | SK Votice B | 2 | 10:7 | 4 |
6. | Sokol Nespeky B | 2 | 9:2 | 3 |
7. | Slavoj Čerčany | 2 | 7:5 | 3 |
8. | TJ Úročnice | 2 | 4:6 | 3 |
9. | FK Soběhrdy | 2 | 4:7 | 3 |
10. | Sokol Jírovice | 2 | 1:3 | 1 |
11. | Týnec nad Sázavou | 2 | 2:5 | 1 |
12. | Zruč + Ledeč | 0 | 0:0 | 0 |
13. | Sokol Krhanice | 2 | 4:9 | 0 |
14. | Sokol Lešany | 2 | 1:16 | 0 |
15. | Sokol Zaječice | 2 | 1:20 | 0 |
1. | Radošovice + Pacov | 3 | 16:3 | 9 |
2. | Viktoria Sibřina | 3 | 13:6 | 7 |
3. | Prčice + Jesenice | 3 | 9:4 | 7 |
4. | Slavoj Řevnice | 3 | 9:6 | 7 |
5. | Sokol Zvole | 3 | 11:5 | 6 |
6. | Sokol Čestlice | 3 | 9:7 | 6 |
7. | Ligmet Milín | 3 | 8:6 | 6 |
8. | FC Jílové | 3 | 10:9 | 5 |
9. | SK Votice dorost | 3 | 8:8 | 3 |
10. | FK Benešov B | 3 | 6:10 | 3 |
11. | Zruč + Ledeč | 3 | 4:12 | 1 |
12. | FC SB Vlašim B | 3 | 7:14 | 0 |
13. | Nová Ves + Knín | 3 | 4:14 | 0 |
14. | Spartak Průhonice | 3 | 3:13 | 0 |
1. | SK Votice starší žáci | 10 | 82:11 | 30 |
2. | Poříčí/Nespeky | 10 | 47:16 | 27 |
3. | Senohraby/Popovice | 10 | 36:11 | 24 |
4. | Olbramovice/Bystřice | 10 | 22:26 | 15 |
5. | Přestavlky/Čerčany | 10 | 28:28 | 14 |
6. | Týnec nad Sázavou | 9 | 19:29 | 14 |
7. | Maršovice | 10 | 26:39 | 11 |
8. | Sokol Teplýšovice | 10 | 21:29 | 8 |
9. | Krhanice/Nrtvořice | 10 | 19:42 | 6 |
10. | Sedlec-Prčice | 9 | 9:36 | 5 |
11. | Struhařov/Soběhrdy | 10 | 15:57 | 3 |
12. | volný los | 0 | 0:0 | 0 |
Počet návštěv: 33566
Posledních 30 dnů: 497 | Posledních 7 dnů: 118 | Poslední den: 0
© 2024 SK Votice | Všechna práva vyhrazena | fotbal-votice@centrum.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze